Budowa Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary Las” w świetle zmian prawnych w gospodarce odpadami, to tytuł drugiej już konferencji tematycznej, organizowanej przez ZUOK „Stary Las”. Odbędzie się ona w dniach 30-31 maja 2012 r. w Starogardzie Gdańskim (dzień pierwszy) i w Starym Lesie, na terenie powstającego Zakładu (dzień drugi).

 

Konferencję, ściśle związaną z powstającym ZUOK „Stary Las” i zmianami w prawie dotyczącym gospodarki odpadami, zaplanowano jako wydarzenie dwudniowe.

 

Dzień pierwszy to seria wystąpień, poświęconych zmianom w prawodawstwie dotyczącym gospodarki odpadami. Konferencja rozpocznie się 30 maja (środa), o godz. 9.00 w Pomorskiej Wyższej Szkole Polityki Społecznej i Gospodarczej przy ul. Kościuszki 112/114 w Starogardzie Gdańskim.

 

 

Dzień drugi (31 maja) zaplanowano jako wydarzenie wyjazdowe, a celem będzie wizyta na terenie Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary Las”, którego budowa szybkimi krokami zbliża się do końca.

 

Dokładny program konferencji znajduje się tutaj

 

Konferencja objęta patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Starosty Powiatu Starogardzkiego i Prezydenta Starogardu Gdańskiego.