W związku z postępami prac nad budową Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Starym Lesie, władze Spółki i firma realizująca kampanię promocyjną Projektu przygotowały kolejny wyjazd technologiczny do działającego już zakładu utylizacyjnego. Tym razem celem wyjazdu, przeznaczonego dla mieszkańców Starego Lasu, Sucumina, Nowej Wsi Rzecznej, Rokocina i Karolewa, jest zakład „Eko-Dolina” działający w Łężycach, koło Gdyni. Wyjazd zaplanowano na piątek, 27 maja 2011 roku.

 

Celem zaplanowanego, całodniowego wyjazdu do Łężyc, jest zapoznanie mieszkańców miejscowości bezpośrednio sąsiadujących z powstającym zakładem w Starym Lesie, z najnowszymi technologiami unieszkodliwiania odpadów. W programie wyjazdu przewidziano zwiedzanie zakładu w Łężycach i przekazanie uczestnikom informacji o wykorzystywanych w nim technologiach.

 

Wyjazd odbędzie się w piątek, 27 maja 2011 r. Ponieważ przewidziano w nim udział przedstawicieli społeczności aż 5 miejscowości, godziny i miejsca odjazdu przedstawiają się następująco:

 

 

− Nowa Wieś Rzeczna – godz. 7.00, zbiórka przy świetlicy wiejskiej

− Stary Las – godz. 7.20, zbiórka przy domu Sołtysa

− Karolewo – godz. 7.40, zbiórka przy sklepie

− Sucumin – godz. 8.00, zbiórka przy sklepie, koło ronda

− Rokocin – godz. 8.20, zbiórka koło remizy strażackiej

 

Powrót z wyjazdu przewidziano około godz. 17.00.

 

Uwaga!

 

Przypominamy, że wszyscy chętni do wyjazdu proszeni są o zgłoszenie się i wpisanie na listę u swojego Sołtysa lub poinformowanie drogą telefoniczną lub e-mail ZUOK „Stary Las”do dnia 24 maja 2011 r.

 

ZUOK „Stary Las” Sp. z o.o.

tel. 58 775 09 90

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przypomnijmy, że pierwszy wyjazd tego typu został zorganizowany w dniu 19 października 2010 r., a jego celem było zapoznanie uczestników z technologią utylizacji odpadów, zastosowaną w ZUO Gliwa Mała, koło Kwidzyna