Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary Las” Sp. z o.o. zaprasza grupy zorganizowane (przedszkola, szkoły, instytucje, organizacje) oraz osoby indywidualne po wcześniejszym ustaleniu terminu na warsztaty ekologiczne przeprowadzane na terenie Spółki oraz w szkołach i przedszkolach. Celem warsztatów jest poszerzanie świadomości ekologicznej i segregacji odpadów wśród mieszkańców Regionu południowego.

W celu ustalenia terminu należy kontaktować się z pracownikami odpowiedzialnymi za edukację ekologiczną w Zakładzie:

Klaudia Teterka – 58 775 09 90, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Włodzimierz Kos – 58 775 09 90, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przed przyjazdem grupy, należy wszystkich uczestników zapoznać z regulaminem Zakładu oraz dostarczyć podpisane oświadczenie.

Regulamin i oświadczenie dotyczące grup, które będę przyjeżdżały na zakład.

Pracownicy Zakładu prowadzą również edukację na stoisku promocyjnym w trakcie trwania imprez plenerowych w gminach będących udziałowcami Spółki.

W ramach kampanii edukacyjnej organizowanej przez ZUOK Stary Las, odbędzie się szereg działań edukacyjnych, której celem jest edukacja mieszkańców Regionu Południowego oraz pogłębienie ich wiedzy na temat ekologii i prawidłowej segregacji odpadów w istniejącym systemie zbiórki odpadów.

W ramach działań edukacyjnych, na terenie Zakładu oraz w wyznaczonych przez Gminy Szkołach i Przedszkolach odbywać się będą warsztaty ekologiczne oraz lekcje pokazowe przygotowane dla różnych grup wiekowych.